معرفی دپارتمان
بسته های آموزشی
مزایای آموزش غیر حضوری
دوره های مدیریت
دوره های معماری و عمران
دوره های کامپیوتر
دوره های فنی مهندسی
دوره های ویژه بازار کار
نیازمندیهای بازار کار
اعتبار مدارک کالج آرمان
ثبت نام دوره غیر حضوری
آرشیو اخبار
تماس با ما

بسته های آموزشی موجود در آرمان

 

بسته آموزش تصویری نرم افزار روشنایی و نورپردازی (Dialux)

 

قیمت 50000 تومان

 

بسته آموزش تصویری نرم افزار روشنایی و نورپردازی (Dialux) شامل یک DVD حاوی آموزش کامل نرم افزار Dialux به همراه نرم افزار Dialux 4.12.0.1، پلاگین مازینو، پلاگین تریلوکس و کاتالوگ 2013 تریلوکس می باشد. از جمله توانایی های کسب شده پس از  استفاده از این بسته آموزشی می توان به استفاده حرفه ای از نرم افزار Dialux برای طراحی روشنایی و یا نورپردازی در فضاهای داخلی و خارجی اشاره نمود.

 

بسته آموزشی آرمان معمار

 

 

قیمت 25000 تومان

 

 

بسته آموزشی آرمان معمار شامل یک مجموعه کامل تصاویر دکوراسیون و معماری به شکل یک DVD می باشد که مورد استفاده هر فردی در رشته های معماری، دکوراسیون داخلی و رشته های مشابه می باشد.

 

بسته آموزش تصویری پتینه ظروف

 

 

قیمت 50000 تومان

 

 

بسته آموزش تصویری پتینه ظروف شامل یک DVD تصویری برای فراگیری تکنیک های ساده و کاربردی هنر پتینه ظروف می باشد که هر فردی در هر سطح و تخصصی می تواند از آن استفاده نماید. از جمله توانایی های کسب شده پس از استفاده از این بسته آموزشی می توان به اجرای تکنیک های مختلف پتینه بر روی ظروف مختلف اشاره کرد.

 

بسته آموزش تصویری پتینه سطوح

 

 

قیمت 50000 تومان

 

 

بسته آموزش تصویری پتینه سطوح شامل یک DVD تصویری برای فراگیری تکنیک های ساده و کاربردی هنر پتینه سطوح می باشد که هر فردی در هر سطح و تخصصی می تواند از آن استفاده نماید. از جمله توانایی های کسب شده پس از استفاده از این بسته آموزشی می توان به اجرای تکنیک های مختلف پتینه بر روی سطوح دیوار و شومینه و... اشاره کرد.

 

بسته آموزش تصویری Sketch up

 

 

قیمت 25000 تومان

 

 

بسته آموزش تصویری Sketch up، شامل یک DVD حاوی آموزش نرم کامل نرم افزار Sketch up به همراه برنامه نرم افزاری Sketch up pro 8 می باشد. از جمله توانایی های کسب شده پس از استفاده از این بسته آموزشی می توان به استفاده راحت برنامه Sketch up در طرح های معماری و دکوراسیون اشاره کرد.

 

بسته آموزش اصول و فنون مذاکره

 

 

قیمت 50000 تومان

 

 

 

بسته آموزش اصول و فنون مذاکره، شامل یک DVD حاوی مطالبی کاربردی در زمینه آشنایی با اصول مهم و کاربردی مذاکره است که نهایتا منجر به ثمربخش تر شدن روند مذاکره می شود. از جمله توانایی های کسب شده پس از استفاده از این بسته آموزشی می توان به فراگیری مهارت های موثر برای بهبود فرآیند مذاکره با افراد حقیقی و حقوقی اشاره کرد، بطوری که بتوان حداکثر اهداف مورد نظر از انجام مذاکره را محقق کرد.

 

 

بسته آموزش مشتری مداری

 

 

قیمت 50000 تومان

 

 

 

بسته آموزش مشتری مداری، شامل یک DVD حاوی مطالب کاربردی در زمینه، آشنایی با مدیریت بر روابط با مشتریان است که نهایتا منجر به افزایش درآمد حاصله از فروش می شود. از جمله توانایی های کسب شده پس از استفاده از این بسته آموزشی می توان به فراگیری مهارت هایی برای بهبود فرآیند ارتباط با مشتریان واقعی، ارائه محصولات صحیح به هر مشتری، ارائه محصولات صحیح از طریق کانال های صحیح به هر مشتری و ارائه محصولات صحیح در زمان صحیح به هر مشتری اشاره کرد.