:: دسترسی سریع

:: محصولات آرمان
:: آمار بازدیدکنندگان
 بازدید این صفحه : 7634
 بازدید امروز : 212
 کل بازدید : 1424690
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2656
:: نظرسنجی
از چه طریق با سایت موسسه آشنا شده اید؟

تبلیغ در نشریات
از طریق اینترنت
از طریق دوستان
موارد دیگر

::فروشگاه

بسته های آموزشی موجود در آرمان

بسته آموزشی آرمان معمار شامل یک مجموعه کامل تصاویر دکوراسیون و معماری به شکل یک DVD می باشد که مورد استفاده هر فردی در رشته های معماری، دکوراسیون داخلی و رشته های مشابه می باشد.

قیمت 25000 تومان

 

بسته آموزش تصویری پتینه ظروف شامل یک DVD تصویری برای فراگیری تکنیک های ساده و کاربردی هنر پتینه ظروف می باشد که هر فردی در هر سطح و تخصصی می تواند از آن استفاده نماید. از جمله توانایی های کسب شده پس از استفاده از این بسته آموزشی می توان به اجرای تکنیک های مختلف پتینه بر روی ظروف مختلف اشاره کرد.

قیمت 50000 تومان

بسته آموزش تصویری پتینه سطوح شامل یک DVD تصویری برای فراگیری تکنیک های ساده و کاربردی هنر پتینه سطوح می باشد که هر فردی در هر سطح و تخصصی می تواند از آن استفاده نماید. از جمله توانایی های کسب شده پس از استفاده از این بسته آموزشی می توان به اجرای تکنیک های مختلف پتینه بر روی سطوح دیوار و شومینه و... اشاره کرد.

قیمت 50000 تومان

بسته آموزش تصویری Sketch up، شامل یک DVD حاوی آموزش نرم کامل نرم افزار Sketch up به همراه برنامه نرم افزاری Sketch up pro 8 می باشد. از جمله توانایی های کسب شده پس از استفاده از این بسته آموزشی می توان به استفاده راحت برنامه Sketch up در طرح های معماری و دکوراسیون اشاره کرد.

قیمت 25000 تومان

بسته آموزش اصول و فنون مذاکره، شامل یک DVD حاوی مطالبی کاربردی در زمینه آشنایی با اصول مهم و کاربردی مذاکره است که نهایتا منجر به ثمربخش تر شدن روند مذاکره می شود. از جمله توانایی های کسب شده پس از استفاده از این بسته آموزشی می توان به فراگیری مهارت های موثر برای بهبود فرآیند مذاکره با افراد حقیقی و حقوقی اشاره کرد، بطوری که بتوان حداکثر اهداف مورد نظر از انجام مذاکره را محقق کرد.

قیمت 50000 تومان

 

بسته آموزش مشتری مداری، شامل یک DVD حاوی مطالب کاربردی در زمینه، آشنایی با مدیریت بر روابط با مشتریان است که نهایتا منجر به افزایش درآمد حاصله از فروش می شود. از جمله توانایی های کسب شده پس از استفاده از این بسته آموزشی می توان به فراگیری مهارت هایی برای بهبود فرآیند ارتباط با مشتریان واقعی، ارائه محصولات صحیح به هر مشتری، ارائه محصولات صحیح از طریق کانال های صحیح به هر مشتری و ارائه محصولات صحیح در زمان صحیح به هر مشتری اشاره کرد.

قیمت 50000 تومان


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد آرمان می باشد.

All Rights Resereved by Arman Culturing Publishing Institute Copyright 2012 © ArmanCollege.ac.ir